Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Pierwszy raz w tym roku Wigry wróciły z meczu do Suwałk bez punktów

Pierwszy raz w tym roku Wigry wróciły z meczu do Suwałk bez punktów

autor: Jakub Mikołajczuk

24.04.2022, 10:21, akt. 10:23

W spotkaniu 29. kolejki eWinner II Ligi Wigry Suwałki przegrały z Pogonią Siedlce 2:3.

Źródło: Wigry Suwałki

Pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn była mało ekscytująca. Zdecydowanie więcej działo się po przerwie. W 55. minucie wynik spotkania otworzył Wojciech Trochim, a następnie na 2:0 dla Pogoni podwyższył Maciej Górski.

Wigry odpowiedziały dwoma golami Michała Żebrakowskiego. Niestety  w doliczonym czasie gry, po asyście Miłosza Przybeckiego, celnym uderzeniem popisał się Marcinho.

Mimo porażki suwalczanie utrzymali piąte miejsce w tabeli. Liderem pozostaje Stal Rzeszów.

| red: mik

Mural powstaje w Suwałkach na ścianie 10-piętrowego bloku przy ul. Wierusza-Kowalskiego. Jest poświęcony klubowi piłkarskiemu Wigry.

Takiego zwycięstwa Wigier dawno nie było

16.04.2022, 21:37

W meczu 28. kolejki eWinner 2. Liga, Wigry Suwałki wysoko wygrały z Hutnikiem Kraków 5-1 (0-1).

"Dzika symfonia z miastem w tle" - prapremiera niezwykłego reportażu Joanny Sikory